Asthik 044-333-42-98

 

 

Обмін / Повернення

Якщо вам не підійшла модель або розмір, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Для обміну необхідно оформити повернення попереднього товару.

ЯК ОФОРМИТИ ПОВЕРНЕННЯ?

Товар, відправлений за межі України, обміну або поверненню не підлягає.

1. В особистому кабінеті.

Вам потрібно зайти в особистий кабінет. У розділі "Історія замовлень", вибрати потрібне замовлення. У списку товарів даного замовлення, потрібно натиснути кнопу "Повернення товару". Після заповнення всіх необхідних даних потрібно підтвердити повернення. Автоматично на пошту і мобільний телефон буде відправлено повідомлення про успішне формування повернення і номером повернення.

Після надходження заявки на Повернення, наш менеджер протягом 2-х робочих годин з моменту формування повернення зв'яжеться з Вами, для уточнення інформації по варіантах доставки товару що повертається і інших питань.

2. По телефону.

Ви також може оформити Повернення по телефону. Для цього Вам потрібно зателефонувати нам за номером +38 (066) 179-52-09 та узгодити з менеджером деталі по поверненню. Для швидкого формування повернення, Вам потрібно повідомити менеджеру, номер замовлення і код товару, що повертається (дана інформація знаходиться в товарній накладній). Після уточнення всієї інформації менеджером буде сформований повернення на замовлення і відправлено повідомлення про успішне формування повернення.

Після успішного оформлення Повернення та узгодження всіх деталей менеджером, Вам потрібно відправити нам товар транспортною компанією.

Гроші повертаються покупцеві протягом 7 днів з моменту отримання нами товару.

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші, в розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний, при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном і поверненням, оплачуються покупцем.

Повернення товару по Києву кур'єром.

Після оформлення заявки на повернення або обмін в особистому кабінеті або по телефону і уточнення всієї інформації з менеджером, до Вас приїде кур'єр, який обміняє або поверне гроші за товар.

Якщо куплений Вам товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару), послуги з виїзду кур'єра до покупця щодо заміни чи повернення товару безкоштовні.

Вимоги до товарів, що підлягають поверненню

Для повернення вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками і в оригінальній упаковці. Поверненню не підлягають: прикраси, окуляри, білизна і купальники. Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині Asthik.com, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.