Asthik 044-333-42-98
OK

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

ТОВАР, ВІДПРАВЛЕНИЙ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ, НЕ ПІДЛЯГАЄ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ.

До повернення приймається товар у своєму початковому вигляді, зі збереженням фабричних бирок, пломб та оригінального пакування. Повернення може бути здійснено протягом 14 календарних днів з дня покупки згідно з законодавством України, за наявності документа, що засвідчує факт покупки.

Для відправлення товару вам необхідно увійти до особистого кабінету, обрати потрібне замовлення у розділі «Історія замовлень» та заповнити форму повернення.

Щойно ми отримаємо заявку на повернення, менеджер зв’яжеться з вами для уточнення інформації щодо варіантів доставки та інших деталей.

Обмін і повернення товару здійснюються коштом клієнта, відповідно до тарифів Нової Пошти.

Згідно з законодавством України, наступні товари не підлягають поверненню:
• окуляри;
• рукавички;
• парфуми;
• панчішно-шкарпеткові вироби;
• ювелірні вироби;
• купальники;
• корсетні вироби;

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ:

У разі оплати товару:

- карткою через платіжний сервіс WayForPay, повернення коштів буде здійснено на вашу банківську картку, що була використана для оплати

- післяплатою під час отримання товару у відділенні «Нова Пошта» чи готівкою кур’єру адресної служби «Нова Пошта» — повернення коштів буде здійснено згідно з банківськими реквізитами, що вказані у Заяві клієнта на повернення.

Термін повернення коштів складає 7 банківських днів з моменту отримання нами товару.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає в продажі, ви можете придбати будь-які інші види продукції, що є в наявності, з відповідним перерахунком вартості, або отримати повернення коштів у розмірі вартості повернутого товару, або ж здійснити обмін товару на аналогічний, щойно відповідний товар знову з’явиться у продажі.