Asthik 044-333-42-98
OK

Оферта

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ.

Відвідувач Сайту - особа, що переходить на сайт www.asthik.com без мети розміщення Замовлення.

Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче розмістити Замовлення на сайті www.asthik.com.

Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті www.asthik.com з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець – ФОП Арзуманян Врэж Седракович (ИПН 2061126350,  Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних і фізичних осіб-підприємців про проведення державної реєстрації від 28.11.2017, 20650000000050006, місце знаходження: 02068, м.Київ, вул. А.Ахматової, б. 13-Д, кв. 248. UA17 300711 00000 26005052631063 в Печерській філії АТ «Український будівельно-інвестиційний банк» м. Київ МФО 300711. Продавець не є платником ПДВ в Україні. Продаж товарів здійснюється зі складів Продавця.

Сайт - www.asthik.com.

Товар - взуття, одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

1. ПРЕДМЕТ УГОДИ

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою www.asthik.com.

1.2. Замовляючи Товари через Сайт, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт www.asthik.com.

1.3. Ці умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Акцепт даної Оферти вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення на Сайті www.asthik.com.

Договір купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві розрахункового документа, що підтверджує оплату Товару або зарахування грошових коштів на банківський рахунок Продавця.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти.

2. ТОВАР І ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ

2.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися по електронній пошті написавши листа на [email protected].

2.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем.

2.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

2.4. Після оформлення Замовлення на Сайті www.asthik.com Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу електронної пошти, вказаною Покупцем. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

2.5. Очікувана дата передачі Замовлення в службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.

Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

2.6. Продавець самостійно на власний розсуд впроваджує сезонні або будь-які інші види розпродажу Товару, і розміщує зазначену інформацію в якості пропозиції до продажу в Інтернет-магазині «Asthik» (далі - Розпродаж).

Інтернет-магазин «Asthik» обов’язково додатково зазначає наступну інформацію, яка є невід’ємною частиною даного Договору:

- які саме групи та найменування Товарів які виставляються на Розпродаж;

- тривалість Розпродажу із зазначенням дати початку і дати закінчення Розпродажу, у разі необхідності розміщує особливі умови щодо товару та умов придбання;

- звичайну вартість Товарів, що виставлені на Розпродаж, і їх вартість на період проведення Розпродажу.

2.7.  Продавець може пропонувати Покупцям придбати одразу декілька Товарів чи їх поєднання, а також пропонувати Покупцям, у разі придбання конкретного визначеного Продавцем Товару придбати інший визначений Продавцем Товар за зниженою вартістю (далі - Акційні пропозиції).

Інтернет-магазин «Asthik» обов’язково додатково зазначає наступну інформацію, яка є невід’ємною частиною даного Договору:

зміст та вартість Акційної пропозиції, а у разі пропонування придбання одразу декількох Товарів чи їх поєднання за одну ціну - вартість таких Товарів щодо кожного окремо;

умови прийняття Акційної пропозиції, зокрема строк її прийняття, а також будь-які обмеження щодо її прийняття, включаючи обмеження щодо кількості запропонованих для придбання на таких умовах Товарів.

2.8. Вартість Товару, замовленого Покупцем, дорівнює для конкретного Покупця вартості цього Товару зазначеній на веб-сайті: https://asthik.com на дату укладання цим Покупцем даного Договору (акцепту цим Покупцем оферти Продавця) з урахуванням зменшення звичайної вартості цього Товару внаслідок запроваджених Продавцем Акційних пропозицій та/або Розпродажу (у випадку їх проведення на момент укладання Покупцем даного Договору).


3. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з оплатою на сторінці оплати Сайту або електронного інвойсу за товар банківською картою або банківським переказом (в т.ч. міжнародних). Способи доставки: кур'єрські служби DHL, UPS, “Нова Пошта” або інші кур'єрські служби на розсуд Продавця, а також кур'єром магазина по м. Київ. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером при підтвердженні Замовлення.

3.2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, не обмежена межами України.

3.3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

3.4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, який може надати відомості про замовленні (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку замовлення.

3.5. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

3.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки на останньому етапі оформлення Замовлення.

3.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку.

Порядок доставки та розкриття відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.

3.8. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується на «Бланку доставки замовлень» і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

3.9. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

3.10. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:

здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Всі товари, придбані Покупцем на Сайті і відправлені за межі України, можуть обкладатися імпортними податками, зборами, ПДВ і обмеженнями на ввезення в країні отримання, зазначеної Покупцем, оплата яких - особиста відповідальність Покупця і їх розмір не може бути повністю або частково компенсований Продавцем або розрахований заздалегідь на Сайті.

3.11. Вартість доставки по Україні, у відділення ТОВ «Нова Пошта» (незалежно від способу оплати) - безкоштовна, при умові якщо Замовлення (Товар в Замовленні) не бере участі у Розпродажі та/або не є Акційною пропозицією.

3.12. Можлива відправка декількома посилками, якщо товар знаходиться не на одному складі відправника. Ціна доставки в цьому випадку – не змінюється.

Товар, відправлений за межі України, обміну або поверненню не підлягає.

4. ОПЛАТА ТОВАРУ

4.1. Ціна Товару вказується в гривнях на умовах CIP (ІНКОТЕРМС 2010) по місту доставки Покупцеві, якщо інше не вказано в інвойсі, і не включає в себе податок на додану вартість. У разі здійснення Замовлення і подальшої відправки Товару за межі України, ціна вказується в валюті (долар США або ЄВРО), і не включає в себе податок на додану вартість. (Ціна в грн)

4.1.1. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів і вартості послуг доставки.

4.2. Ціна Товару вказується на Сайті www.asthik.com. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

4.3. Ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

4.4. Оплата Товару здійснюється:

У разі здійснення Замовлення і подальшої його відправки на території України або за її межі - в гривні безготівковими коштами перед відправкою Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної в електронному листі з урахуванням знижок.

У разі здійснення Замовлення і подальшої його відправки на території України або за її межі - в гривні платіжними картами Visa і Master Card перед відправкою Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної в електронному листі з урахуванням знижок.

4.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

5. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І КОШТІВ.

5.1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до Постанови КМУ N172 від 19.03.1994 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" зі змінами та доповненнями.

5.2. Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем поштою за наступною адресою: 01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, 23Б, Україна.

5.3. Повернення Товару належної якості

5.3.1. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.

5.3.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.6.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару за винятком штрафу за відмову від Товару, який визначається Продавцем індивідуально по кожному Замовленню, відправленому за межі України, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Вартість зворотної доставки Товару в разі повернення оплачується Покупцем. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта і ідентифікаційного коду. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.

5.3.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.

5.4. Повернення Товару неналежної якості:

5.4.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті або в електронному листі. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті або в електронному листі не є ознакою неякісної або не функціональні Товару.

5.4.2. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

5.4.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

5.4.4. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, і інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».

5.4.5. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).

5.5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, де його було оплата, або за допомогою банківського переказу, в залежності від того, яким чином здійснювалася оплата за Товар.

5.6. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

Товар, відправлений за межі України, обміну або поверненню не підлягає.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

6.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних за допомогою Сайту.

6.2. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх ресурсів.


7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

7.1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних». Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.

7.1.1. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

7.2. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

7.3. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації ».

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ

8.1. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

8.2. Сайт та надані послуги можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

8.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

8.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі, якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.