Asthik 044-333-42-98
OK

Інформація про доставку

САМОВИВІЗ

Після підтвердження замовлення резерв на товар є актуальним 2 дні. Самовивіз доступний за адресою бульвар Лесі Українки, 7а.

ПО УКРАЇНІ У ВІДДІЛЕННЯ "НОВА ПОШТА"

Здійснюється кур'єрським сервісом доставки "Нова Пошта" на вказане Вами відділення протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Доставка здійснюється за умови попередньої оплати.

При оформленні замовлення з видом оплати "Накладений платіж" всі транспортні послуги та послуги з повернення коштів оплачує одержувач.

Для отримання замовлення у відділенні сервісу доставки «Нова Пошта» потрібно вказати в заявці номер/адресу зручного відділення, а при отриманні - пред'явити паспорт та номер товарно-транспортної накладної. Він буде відправлений у повідомленні на ваш мобільний телефон після надсилання товару.

ПО УКРАЇНІ КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"

Здійснюється кур'єрською службою доставки «Нова Пошта» за вказаною Вами адресою протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Доставка здійснюється за умови попередньої оплати.

Для отримання замовлення потрібно пред'явити паспорт або документи, що підтверджують Вашу особу. Смс з номером товарно-транспортної накладної буде надіслано на ваш мобільний телефон після надсилання товару.

ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

Здійснюється службами "UPS" та "DHL Express" та "Нова Пошта" за тарифами служб доставки. Вартість доставки можна уточнити у менеджера. Вона залежатиме від обсягу посилки та пункту її призначення.

Усі транспортні послуги оплачує покупець. Окремо розглядається можливість доставки на територію РФ у зв'язку з обмеженими можливостями. Повернення немає.

Правила доставки

• При отриманні Замовлення покупець повинен перевірити його на відповідність найменувань та кількості позицій, якості товару.

• Після розрахунку з кур'єром Клієнт підписує накладну, що підтверджує, що претензій до якості та комплектації Замовлення не має.

• При виявленні недовозу, пересорту або браку покупець має право відмовитися від усього Замовлення або його частини, сплативши тільки той товар, який його повністю влаштовує.

• Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі відмови від замовлення (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний) послуги кур'єра оплачуються згідно з вищевказаними тарифами.

Якщо товар неналежної якості  (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або нефункціональністю товару) послуги кур'єра не оплачуються.