Asthik 044-333-42-98

 

 

Інформація про доставку

ПО КИЄВУ

Здійснюється на протязі 48 годин після підтвердження замовлення. Доставка  безкоштовно якщо сума замовлення перевищує 30000 грн. Якщо сума менше зазначеної, вартість доставки за тарифами Нової Пошти, за умови попередньої оплати за доставку.

ПО УКРАЇНІ У ВІДДІЛЕННЯ "НОВА ПОШТА"

Здійснюється кур'єрським службою доставки «Нова Пошта» на вказане вами відділення протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Доставка здійснюється безкоштовно якщо сума замовлення перевищує 30000 грн. Якщо сума менше зазначеної, вартість доставки по тарифам Нової Пошти, за умови попередньої оплати за доставку. При оформленні замовлення з видом оплати "Післяплата" всі транспортні послуги та послуги з повернення грошових коштів оплачує одержувач. Для отримання замовлення у відділенні служби доставки «Нова Пошта», потрібно вказати в заявці номер / адресу зручного відділення, а при отриманні - пред'явити паспорт і номер товарно-транспортної накладної, він буде відправлений у повідомленні на ваш мобільний телефон після відправлення товару.

Правила доставки

  • При отриманні Замовлення покупець повинен перевірити його на відповідність найменувань і кількості позицій, якості товару.
  • Після розрахунку з кур'єром Клієнт підписує накладну, чим підтверджує, що претензій до якості і комплектації Замовлення не має.
  • При виявленні недовезення, пересорту або браку покупець має право, відмовитися від усього Замовлення або його частини, сплативши тільки той товар, який його повністю влаштовує.
  • Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі відмови від замовлення (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути Вами використаний), послуги кур'єра оплачуються відповідно до зазначених вище тарифами.
  • Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару) послуги кур'єра не оплачуються.

О УКРАЇНІ КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА "НОВА ПОШТА"

Здійснюється кур'єрським службою доставки «Нова Пошта» за вказаною Вами  адресою протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Доставка здійснюється безкоштовно якщо сума замовлення перевищує 30000 грн. Якщо сума менше зазначеної, вартість доставки по тарифам Нової Пошти, за умови попередньої оплати за доставку.  Звертаємо Вашу увагу, що при даному виду доставки, вид оплати "Післяплата" недоступний. Для отримання замовлення, потрібно пред'явити паспорт або документи що підтверджують Вашу особу. Смс з номером товарно-транспортної накладної буде відправлено на ваш мобільний телефон після відправлення товару.

ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

Здійснюється службами  "UPS"  та "DHL Express" и "Нова Пошта" по тарифам служб доставки . Якщо сума менше зазначеної, вартість доставки можна уточнити у менеджера. Вона буде залежати від обсягу посилки і пункту її призначення. Всі транспортні послуги оплачує покупець. Окремо розглядається можливість доставки на територію Російської Федерації у зв'язку з обмеженням можливості отримання на приватні особи. Повернення немає.