Asthik 044-333-42-98
OK

Інформація по оплаті

Оплатити замовлення можна:
- оплата онлайн
- готівкою (кур'єрська доставка)
- оплата на розрахунковий рахунок «Приват Банку» через термінали «Приват Банку» або «Приват24»
- карткою Visa MasterCard через мобільний термінал (кур'єрська доставка)
- пост оплата (накладений платіж «Нова Пошта»)


- Оплата онлайн.
При оформленні замовлення потрібно вибрати вид оплати "Оплата онлайн" і натиснути "Перейти до оплати". Ви автоматично будете переведені на сторінку платіжної системи, де потрібно вказати:
    - Номер картки
    - термін дії карти
    - CVV / CVC код
і натиснути кнопку "Продовжити", після чого на сторінці з'явиться інформація про стан оплати.

- Оплата готівкою кур'єру.
Оплата здійснюється в момент доставки замовлення. Ви передаєте гроші кур'єру і отримуєте замовлений товар і всі необхідні документи.

- Оплата картою через термінал кур'єру.
Оплата здійснюється в момент доставки замовлення. Ви за допомогою мобільного терміналу переводите гроші і отримуєте замовлений товар і всі необхідні документи.

- Оплата на розрахунковий рахунок «Приват Банку» через термінали «Приват Банку» або «Приват24».
Після оформлення замовлення при виборі даного виду оплати, на протязі 1-го години (в робочий час) з Вами зв'яжеться менеджер. Після підтвердження менеджером Вашого замовлення та узгодження все необхідної інформації Вам на електронну адресу або телефон будуть відіслані дані розрахунковий рахунок. Розрахунковий рахунок Ви можете поповнити в терміналах «Приват Банку» або через систему «Приват24» або касу. Також на електронну пошту буде відіслана товарна накладна вашого замовлення. Після поповнення розрахункового рахунок обов'язково збережіть квитанцію. Повідомте менеджеру, дату і суму оплати. Як правило платіж приходить протягом години, але можливі ситуації що кошти зараховуються протягом 24 годин. Після підтвердження оплати обраний Вами товар буде переданий в кур'єрську службу для відправки транспортними компаніями.

- Пост оплата (накладений платіж «Нова Пошта»)
Даний вид оплати Ви зможете здійснити у відділенні «Нова Пошта» як за готівковим так і безготівковим рахунком (банківською картою).
Даний вид доставки доступний лише за умови:
- вартість товару не перевищує 5000 грн.
- у товару немає знижки.

Після оформлення замовлення при виборі даного виду оплати, на протязі 1-ї години (в робочий час) з Вами зв'яжеться менеджер. Після підтвердження менеджером Вашого замовлення та узгодження все необхідної інформації Ваше замовлення буде переданно в службу доставки, після оформлення товарно-транспортної накладної (ТТН), Вам на телефон буде відправлено повідомлення з номером ТТН, по якій Ви зможе відстежити і отримати замовлення.